Dozowniki do mydła – wygoda i czystość

Dozowniki do mydła - wygoda i czystość

Jednym z bohaterów każdej toalety są dozowniki do mydła bezdotykowe w płynie. Są nie tylko wygodne, ale też ekonomiczne oraz higieniczne. Nic dziwnego, że dozowniki łazienkowe są popularne nie tylko tam, gdzie istnieje wzmożony ruch, ale też w prywatnych mieszkaniach.

Mniej zarazków i większa wygoda

Rozmyta, brudna kostka mydła w naczyniu z pewnością nie jest tym, czego chcą twoi klienci lub pracownicy, zwłaszcza jeśli mają do czynienia z żywnością. Miliony bakterii i wirusów mogą żyć w śluzie pokrywającym zwykłą mydelniczkę. Dlatego osoby z obniżoną odpornością są narażone na ryzyko zakażenia przy użyciu tej metody mycia rąk. O wiele bardziej higieniczne są pojemniki na mydło, które w wygodny sposób pozwalają umyć ręce.

Dozowniki na mydło pomagają zmniejszyć ryzyko infekcji u każdego, kto odwiedza twoją firmę. Im mniej przedmiotów dotkniesz w drodze z toalety do toalety, tym lepiej. Niestety, mydła w kostkach i stare, niedziałające dozowniki są dość oczywistymi punktami kontaktu, w których mogą gromadzić się zarazki. Automatyczne dozowniki bezdotykowe przeznaczone do użytku w łazienkach eliminują jeden punkt kontaktu.

Niezawodne i łatwe w czyszczeniu

Nowoczesne dozowniki automatyczne wykorzystują wiele doskonałych technologii, dzięki którym urządzenia te są bardzo niezawodne. Oczywiście nadal trzeba je uzupełniać bardzo często, dlatego potrzebujesz rzetelnej firmy serwisowej, która regularnie dostarcza mydło w płynie i uzupełnia dozowniki do mydła w płynie, jednocześnie sprawdzając, czy każdy dozownik działa prawidłowo. Mydło wlewane do dozowników mydła w płynie tworzy gęstą pianę o doskonałych właściwościach czyszczących, ale nie pozostawia absolutnie żadnych śladów na zlewie.