Hulajnoga, która rośnie wraz z dzieckiem

Hulajnoga, która rośnie wraz z dzieckiem

Rodzice na swojej drodze napotykają dużo dylematów. Jednym z nich jest to, czym ich dzieci będą jeździły na spacerach. Hulajnogi Scoot&Ride przychodzą w takich momentach z pomocą, gdyż są wynikiem fuzji dwóch bardzo popularnych pojazdów, a konkretnie rowerka i hulajnogi. Korzystać mogą z nich więc dzieci, które dopiero uczą się chodzić, jak i te swobodnie poruszające się, przynajmniej do 5 roku życia. Jakie jeszcze korzyści niesie za sobą ten niecodzienny, aczkolwiek funkcjonalny wynalazek? 

Prosta w przebudowie hulajnoga Scoot&Ride 

Wiele zmian wprowadzanych do jednośladów, głównie w przypadku dzieci, wymaga posiadania narzędzi. Hulajnogi Scoot&Ride nie potrzebują ich, gdyż są o wiele prostsze w przebudowie, jeżeli chodzi o zmienienie rowerka w hulajnogę, czy też na odwrót.

Jest to bardzo przydatne podczas spaceru zwłaszcza w momencie, gdy dziecko będzie chciało np. zmienić sposób poruszania się. Ten oryginalny jeździk hulajnoga posiada również możliwość regulacji wysokości siodełka (najmniejsza to 22,5 cm). 

Stabilność, wytrzymałość, wysoka jakość 

Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka, nie dziwi więc, że szuka dla niego produktów o wysokiej jakości. Hulajnogi Scoot&Ride jak najbardziej zaliczają się do tej grupy. W pełni spełniają one zarówno krajowe wymogi, jak i przepisy TOY DIRECTIVE 2009-48-EC. Ponadto ta hulajnoga z siedziskiem posiada szeroki oraz antypoślizgowy podest, dzięki czemu dziecku podczas jazdy z pewnością nie ześlizgnie się stopa.

Warto również wspomnieć o tym, że zamontowane w niej kółka wykonane są z wytrzymałego materiału, który sprawdza się świetnie na przestrzeni lat, nawet podczas intensywnej eksploatacji.