Komu przypadną do gustu 4 pokoje na Piątkowie?

Komu przypadną do gustu 4 pokoje na Piątkowie?

Pytanie o to, która poznańska dzielnica wydaje się szczególnie przyjazna dla mieszkańców, pojawia się często. Choć jednak nie ma na nie jednej, prostej odpowiedzi, trudno nie zgodzić się z tym, że to Piątkowo jest tą, która w szczególny sposób zasługuje na zainteresowanie. O tym, że warto tam zamieszkać najlepiej świadczy zresztą to, że mieszkania 4 pokojowe Poznań zlokalizowane na Piątkowie szczególnie szybko znajdują właścicieli. Co warte podkreślenia, z tendencją tą mamy do czynienia nie tylko w odniesieniu do rynku wtórnego, ale i pierwotnego.

Kto kupuje mieszkania na Piątkowie

Mieszkania 4 pokojowe Poznań Piątkowo są przeważnie reklamowane jako miejsca idealne dla rodzin z dziećmi. Warto jednak pamiętać, że nie mówimy tu wcale o jedynej grupie zainteresowanej ich zakupem. W bezpośredniej bliskości Piątkowa znajduje się Morasko, ogromny kompleks uczelniany, na którym wiedzę zdobywają tysiące studentów. Mieszkania 4 pokojowe Piątkowo są więc coraz częściej postrzegane w kategoriach inwestycji. Można w nich mieszkać samemu, nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, aby kupić je z myślą o tym, aby w niedalekiej przyszłości wynajmować je studentom. Choć akademiki charakteryzuje coraz wyższy standard, nadal nie ma w nich tylu miejsc, ilu potencjalnych chętnych. Nic zatem dziwnego, że studentom do gustu przypadają pokoje do wynajęcia.

Czy mieszkania na Piątkowie są drogie?

Jednym z częściej pojawiających się pytań jest pytanie o to, z jakim kosztem powinniśmy się liczyć decydując się na zakup mieszkań na Piątkowie. Na szczęście, ceny w tej dzielnicy nie są wygórowane. Są też o wiele bardziej atrakcyjne niż ceny nowych mieszkań zlokalizowanych w ścisłym centrum Poznania. Zakup lokalu mieszkalnego na Piątkowie jest więc ciekawą inwestycją.