Kulki rozkoszy, czyli co można znaleźć w sklepie erotycznym

Kulki rozkoszy, czyli co można znaleźć w sklepie erotycznym

Polacy coraz bardziej otwarcie podchodzą do swojego życia erotycznego. Oznacza to, że w naszych sypialniach już naprawdę często pojawiają się najróżniejsze gadżety erotyczne. Ciekawą propozycją, która generalnie adresowana jest do kobiet, ale może być bez problemu wykorzystywana przez pary podczas chociażby gry wstępnej są kulki rozkoszy, które bardziej znane są pod nazwą kulki gejszy.

Do czego są przeznaczone?

Kulki gejszy, czyli kulki rozkoszy to gadżet erotyczny, który pozwala na efektywne ćwiczenie mięśni Kegla. Ich regularne stosowanie sprawia, że te istotne dla każdej kobiety mięśnie zachowują doskonałą kondycję. Warto o tym pamiętać, gdyż wraz z wiekiem mięśnie Kegla słabną. Kulki gejszy zapewniają silniejszy orgazm, ale również skutecznie chronią przed wystąpieniem problemu nietrzymania moczu. W związku z tym ich stosowanie jest powszechnie zalecane przez lekarzy ginekologów.

Rodzaje kulek rozkoszy

Kulki rozkoszy dzieli się zasadniczo na dwa podstawowe rodzaje. Są to kulki grawitacyjne oraz kulki biofeedback. Te pierwsze mają w zasadzie tylko przeznaczenie erotyczne. Niekoniecznie sprawdzają się, jeśli naszym celem jest poprawa kondycji mięśni Kegla. Jeśli jednak chcemy nad nimi popracować, koniecznie trzeba sięgnąć po kulki progresywne.

Kulki rozkoszy to gadżet erotyczny, który powinna pokochać każda kobieta. Pomagają one utrzymać mięśnie dna miednicy w dobrej kondycji, mogą być również świetnym urozmaiceniem gry wstępnej z partnerem. Na szczęście dzisiaj bez trudu można kupić kulki rozkoszy naprawdę dobrej jakości.