Rowerek i hulajnoga w jednym

Rowerek i hulajnoga w jednym

Rodzic na pewnym etapie dorastania swojego dziecka szuka atrakcyjnego i funkcjonalnego zamiennika dla wózka. Hulajnogi Scoot&Ride wydają się być w tym momencie strzałem w dziesiątkę. Odpowiednie są one dla dzieci w przedziale wiekowym od 1 do 5 lat i można powiedzieć, że dorastają wraz z nimi. Co to znaczy? Dowiesz się tego z dalszej części tekstu. 

Zacznij najpierw od rowerka 

Hulajnoga z siedziskiem to odpowiedź na popularne w ostatnich latach rowerki bez pedałów, które dziecko wprawia w ruch, siedząc na siodełku i odpychając się. Wysokość jej siedziska można regulować (najniższa jaka może być to 22,5 cm), dzięki czemu nie ma problemu, aby dostosować ją do wzrostu malca.

Hulajnogi Scoot&Ride to również produkt wykonany z wytrzymałych tworzyw, czego dowodem jest stalowa rama kierownicy oraz kółka, do produkcji których zastosowano materiał, będący w stanie stawić czoła częstej i intensywnej eksploatacji. Jeździk hulajnoga posiada ich aż trzy, co jest gwarancją stabilności

Złóż następnie hulajnogę 

Hulajnogi Scoot&Ride w momencie, kiedy dziecko będzie na tyle duże, by ustać na szerokiej, antypoślizgowej platformie, gotowe są do tego, aby z rowerka stać się pojazdem z napędem na jedną nogę. Ta drobna, ale jakże znacząca zmiana techniczna nie wymaga posiadania i użycia narzędzi.

Cały proces nie jest skomplikowany, dzięki czemu pojazd nawet kilkukrotnie podczas jednego spaceru może zmienić swoją formę, co również jest dodatkową atrakcją dla dziecka. Hulajnoga z siedziskiem to również znaczna oszczędność miejsca (wymaganego do przechowywania tego sprzętu) oraz gotówki.