Wysokiej jakości pochłaniacze dla przemysłu

Wysokiej jakości pochłaniacze dla przemysłu

Wilgoć sprzyja rozwojowi pleśni, grzybów i powstawaniu korozji. Przedmioty, które są wrażliwe na wilgoć można przed nią chronić stosując pochłaniacz wilgoci.

Czy pochłaniacze są skuteczne?

Dostępne na rynku pochłaniacze wilgoci to produkty, które odznaczają się bardzo wysoką jakością. Dzięki temu, że zawierają substancje, które bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, pochłaniacze działają bardzo skutecznie. Pochłaniacz wilgoci przeznaczony jest do stosowania zarówno podczas transportu, jak i magazynowania towarów, które są wrażliwe na wilgoć.

Pochłaniacz może być stosowany w większości gałęzi przemysłu. Idealnie pochłaniacz sprawdza się w przemyśle odzieżowym i włókienniczym. Przemysłowy pochłaniacz wilgoci może być stosowany również w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, elektronicznym, papierniczym, meblarskim.

Rodzaje przemysłowych pochłaniaczy wilgoci

Przemysłowy pochłaniacz dostępny jest w bardzo różnej formie. Do stosowania w workach, kartonach i pudłach najlepiej sprawdzi się przemysłowy pochłaniacz w postaci różnej wielkości saszetek. Osoby, które interesuje pochłaniacz wilgoci przemysłowy mogą kupić też pochłaniacz w postaci granulatu bądź kapsułek.

Pochłaniacz przemysłowy może wypełniać silica gel (żel krzemionkowy), glinka bentonitowa albo sito molekularne. Istotne jest to, że stosowanie przemysłowych pochłaniaczy wilgoci nie jest drogie, a wybranie takiego, który w danej branży sprawdzi się najlepiej nie jest trudne.