Nowe osiedle – wymarzona lokalizacja na przedmieściach

Nowe osiedle - wymarzona lokalizacja na przedmieściach

Jeżeli przedmieścia dużej aglomeracji są świetnie skomunikowane z jej centrum, jest to doskonały powód aby się tam osiedlić. Do tego zwykle można mieć spory wybór lokali w różnego rodzaju zabudowie – od bloków, poprzez domki szeregowe, po wolno stojące domy jednorodzinne. Te wszystkie zalety w jednym oferuje Państwu osiedle na przedmieściach Poznania. Dojazd pociągiem do centrum trwa zaledwie dwadzieścia minut, do tego mieszkańcy nie tracą czasu na stanie w korkach. Przystępne ceny za metr kwadratowy sprawiają, że mieszkania Dąbrówka to doskonały wybór.

Dąbrówka – miejsce przyjazne rodzinom

Poszukujecie większego metrażu? Mieszkania Dąbrówka to szeroki wybór lokali na sprzedaż. Rodziny wielodzietne będą uwielbiać domy Dąbrówka za dużą przestrzeń oraz zielone ogródki na terenie posesji. Do tego na przedmieściu nie brakuje przedszkoli, żłóbków, a nawet szkoły podstawowej. Starsze dzieci i młodzież bez problemu dojadą pociągiem do centrum, zupełnie tak, jak ich rodzice do pracy.

Indywidualna możliwość wyboru wykończenia mieszkań

Do Państwa dyspozycji pozostają najlepsi w swoim fachu architekci wnętrz oraz profesjonaliści od prac wykończeniowych. Kupno lokalu w stanie deweloperskim i samodzielne dobieranie materiałów i ekipy remontowej to niejednokrotnie horror dla ludzi o najmocniejszych nerwach – trzeba dopiąć terminy oraz zmieścić się w budżecie, co często okazuje się być przysłowiową mission impossible. Deweloper oferujący mieszkania Dąbrówka zapewnia wam komfort pod każdym względem oraz fachowe doradztwo na wszelkich etapach realizacji. Czujcie się jak u siebie w domu, od samego początku.