Scania: ciężarówki, które licznie jeżdżą po polskich drogach

Scania: ciężarówki, które licznie jeżdżą po polskich drogach

Dla kierowców samochodów ciężarowych, którzy w trasie spędzają czasem już nie dni, ale tygodnie, ciężarówka to drugi dom. Dbają o nią bardzo troskliwie, ale mimo to czasem jakaś część się zepsuje albo będzie wymagała wymiany z uwagi na zużycie. Po naszych drogach jeździ wyjątkowo dużo ciężarówek marki Scania. Zakup nowych Scania części oznacza spory wydatek. Wielu kierowców czy właścicieli floty złożonej z aut tej marki wybiera więc używane części. Dzięki temu, że kupują Scania części używane zmniejszają koszt napraw i wymiany.

Czy rozwiązanie to jest bezpieczne?

Scania części od sprawdzonego sprzedawcy są bezpieczne. Zanim trafią do rąk klientów są bardzo dokładnie sprawdzane przez mechaników, którzy mają dużą wiedzę i doświadczenie. W ofercie są między innymi części oryginalne używane, ale również nowe . W przypadku tych drugich, nie prowadzimy jednak sprzedaży nowych części, ale ich zamienników. U renomowanego dystrybutora klienci znajdą jednak tylko zamienniki pochodzące od uznanych producentów. Zarówno więc kupno nowych zamienników jak i części nie wpłynie negatywnie na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Inne zalety kupowania w internecie

Atrakcyjna cena części, które oferujemy to jeden z powodów, dla którego wybierany jest ich zakup. W przypadku sprzedawcy o ugruntowanej pozycji na rynku, który prowadzi sprzedaż części do samochodów ciężarowych marki Scania przez internet przestój zostaje ograniczony do minimum – części są wysyłane w ciągu 24 godzin. Możliwe jest także odebranie zamówionych przez internet części osobiście.