Popularne gadżety erotyczne: kulki gejszy

Popularne gadżety erotyczne: kulki gejszy

Polacy coraz chętniej decydują się na korzystanie z gadżetów erotycznych. Ich wybór jest tak ogromny, że każdemu bez trudu uda znaleźć się to, co wpisuje się w indywidualny gust, preferencje i potrzeby. Ciekawą propozycją, która zasadniczo adresowana jest do kobiet, ale może być również stosowana przez pary, są kulki gejszy.

Dlaczego warto je stosować?

Zabawki erotyczne, jakimi są kulki gejszy to nie tylko urozmaicenie życia seksualnego, ale również poprawa kondycji mięśni Kegla. To właśnie dlatego kulki rozkoszy przyczyniają się do intensyfikacji wrażeń, jakie kobieta odczuwa podczas orgazmu. Co ważne, doceni to również mężczyzna, który na swoim penisie odczuje zdecydowanie silniejsze skurcze pochwy. Korale erotyczne – bo tak niektórzy również określają kulki gejszy – chronią także przed pojawieniem się problemu nietrzymania moczu. Warto wiedzieć, że korzystanie z nich zaleca wielu ginekologów, seksuologów, a nawet położnych.

Odpowiedni rozmiar kulek gejszy

Kulki erotyczne dostępne w sprzedaży różnią się rozmiarem. Panie, które chcą dopiero zacząć zabawę z nimi powinny stawiać na kulki lekkie, których waga nie przekracza sześćdziesięciu gramów. Ciężar używanych kulek można zwiększać stopniowo wraz z czasem, jaki mija od rozpoczęcia treningów. Jak długo można ćwiczyć w ciągu dnia? To uzależnione jest od indywidualnych preferencji kobiety. Na początku jednak trening z pewnością nie będzie trwał zbyt długo.

Gadżety erotyczne, jakimi są kulki gejszy warto poznać bliżej. Jeśli więc temat ten chociaż trochę Cię zainteresował, przeczytaj również nasz inny artykuł dotyczący tego tematu.