Jak najlepiej ochronić produkty przez wilgocią?

Jak najlepiej ochronić produkty przez wilgocią?

Pleśń, grzyby i korozja powstają się pod wpływem wilgoci. Wilgoć zagraża bardzo wielu produktów zarówno podczas transportowania, jak i magazynowania. Na szczęście wymyślono pochłaniacz wilgoci, który stanowi bardzo skuteczną ochronę przed zawilgoceniem.

Co proponują producenci pochłaniaczy wilgoci?

Producenci, których specjalnością są pochłaniacze wilgoci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów. W ich ofercie dostępne są pochłaniacze mające bardzo różną postać. Można kupić pochłaniacz w postaci saszetek, kapsułek bądź granulatu.

Niezależnie od tego, jaką postać ma pochłaniacz, działa tak samo bardzo skutecznie. Pochłaniacz wilgoci ma przy tym bardzo szerokie możliwości wykorzystania.

Przemysłowy pochłaniacz wilgoci sprawdza się w branży spożywczej, motoryzacyjnej i chemicznej. Przemysłowy pochłaniacz może być stosowany do zabezpieczania przed wilgocią leków i wyrobów medycznych.

Z czego składa się pochłaniacz?

Przemysłowy pochłaniacz składa się przede wszystkim z substancji, która pochłania wilgoć. Pochłaniacz przemysłowy może zawierać glinkę bentonitową, sito molekularne bądź żel krzemionkowy. Ta ostatnia substancja częściej występuje pod nazwą silica gel.

Stosowanie pochłaniaczy wilgoci chroni towary przed utratą ich charakterystycznych właściwości oraz przed ich uszkodzeniem. Pochłaniacz wilgoci przemysłowy dostępny jest w dobrej cenie. Na pewno opłaca się stosować pochłaniacz przemysłowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.