Jak wybrać dozownik?

Dozowniki do mydła bezdotykowe stają się coraz popularniejsze. Służą do dozowania mydła do rąk i innych środków odkażających do rąk w miejscach publicznych. Dozowniki do mydła bezdotykowe są niezwykle skuteczne i ekonomiczne, ale zanim je zainstalujesz, upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcją, aby uniknąć typowych problemów.

Jakie są zalety dozowników do mydła bezdotykowych

Zalety bezkontaktowych dozowników mydła w płynie są następujące. Przede wszystkim zwraca uwagę ich nowoczesny wygląd, co może zwiększyć chęć higieny rąk. Dozowniki do mydła bezdotykowe są też bardzo łatwe w montażu. Dozowniki łazienkowe są łatwe w użyciu, zwłaszcza dla osób, które mają trudności z dosięgnięciem mydła. Jednak przede wszystkim dozowniki do mydła w płynie wydają standardową dawkę mydła lub środka odkażającego do rąk oraz eliminują punkt kontaktu, wykluczając zanieczyszczenie mikrobiologiczne.

Jaki dozownik wybrać?

Większość dozowników bezkontaktowych ma jakiś rodzaj wskaźnika LED, który ostrzega personel serwisowy o niskim poziomie naładowania baterii. Pojemniki na mydło wystarczają na wiele miesięcy. Powinniśmy przewidzieć instalację automatycznych dystrybutorów tylko w dobrze widocznych miejscach, gdzie jest wystarczający nadzór i uwaga personelu serwisowego.

Zaplanuj zapewnienie stałego zapasu baterii i przechowywanie ich w bezpiecznym, kontrolowanym miejscu. Dozowniki do mydła warto kupować w renomowanych sklepach, gdzie mamy pewność co do ich jakości. Ostatecznie dozowniki automatyczne powinny być wizualnie dopasowane do wystroju danego pomieszczenia. Sprawdź: https://www.ole.pl/category/dozowniki-do-mydla-bezdotykowe