Odpychany nogami rowerek – jaki wybrać?

Odpychany nogami rowerek - jaki wybrać?

Rynek od wielu lat zalewany jest gadżetami dla dzieci, które nie dość, że są drogie, to jeszcze zajmują dużo miejsca. Hulajnogi Scoot&Ride są odpowiedzią na tego typu bolączki i niech ich nazwa nie zwiedzie rodziców, gdyż jest to w czystej postaci produkt dwa w jednym: atrakcyjny w ostatnich latach rowerek bez pedałów, na którym maluch się odpycha, oraz zasugerowana w nazwie hulajnoga dla dzieci. Czemu na ten model warto jest w szczególności zwrócić uwagę?

Bezpieczeństwo – kwestia nadrzędna 

Hulajnogi Scoot&Ride zaprojektowane zostały z myślą dla najmłodszych użytkowników. Można zauważyć to po:

  • wysokiej jakości stabilnej konstrukcji, 
  • kółkach, które są wykonane z wytrzymałego materiału, 
  • szerokiej oraz antypoślizgowej platformie.

Oprócz tych zauważalnych wizualnie atutów należy nadmienić, że spełniają one wszelkie przepisy (TOY DIRECTIVE 2009-48-EC) oraz normy krajowe. Dzięki temu rodzice, wybierając hulajnogi z siedziskiem, mają pewność, że są to najwyższej jakości produkty

Narzędzia? Zapomnij o nich 

Nic tak nie liczy się na rodzinnym spacerze jak praktyczne rozwiązania, które oferują w całej okazałości hulajnogi Scoot&Ride. W momencie, kiedy dziecko stwierdzi, że zamiast rowerka chce ustać na platformę i poodpychać się nogą lub też zmęczy się i będzie chciało usiąść na siodełku, to nie ma a w tym najmniejszego problemu.

Hulajnoga z siedziskiem zaprojektowana została w taki sposób, by już przy kilku ruchach zmieniać swój kształt, a to wszystko bez konieczności sięgania po narzędzia. Funkcja ta nie tylko urozmaici spacer każdemu dziecku, ale i pozwoli odetchnąć jego rodzicom.